1. Úvod
  2. Vlhké doutníky
  3. doutníky Stanislaw Vintage Perlas Pilots /4

doutníky Stanislaw Vintage Perlas Pilots /4

Doutníky Stanislaw Special Vintage jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky kubánského typu. Od ostatních doutníků Stanislaw... celý popis
Dostupnost
Skladem
320,00 Kč
264,46 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:327580
Kompletní specifikace
Doutníky Stanislaw Special Vintage jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky kubánského typu. Od ostatních doutníků Stanislaw se tato edice liší výraznou chutí a celkově silnějším charakterem.
Doutník je skvělou kombinací výběrových tabáků z Brazílie, Dominikánské republiky a Nikaragui. Brazilský krycí list prošel při výrobě trojnásobnou fermentací, což má skvělý vliv na samotnou chuť tabáku. Tím, že tabák prošel trojnásobnou fermentací, neštípe na jazyku a má výraznou sametovou chuť. Vázací list je vyroben z vynikajícího tabáku De Olor z Dominikánské republiky. Náplň je tvořena harmonickou kombinací výběrových dominikánských tabáků Piloto Cubano a Corojo od Esteli, které jsou doplněny plnými tabáky z Nikaragui. Výsledkem je vynikající doutník kubánského typu, výrazné plné chuti s oříškovým podtónem po celou dobu. Doutník Stanislaw Vintage ocení pravý aficionado.

Délka: 97 mm
Tloušťka: 13 mm
Balení: 4 ks v celofánu a papírové rabičce

Krycí list: Brazílie
Vázací list: Dominikánská republika - De Olor
Náplň: Brazílie, Dominikánská republika a Nikaragua.