1. Úvod
  2. Vlhké doutníky
  3. doutníky Stanislaw Special Vintage Robusto Blue /10

doutníky Stanislaw Special Vintage Robusto Blue /10

  • Akce
  • Doprava ZDARMA

Doutníky Stanislaw Special Vintage Robusto Blue. Doutníky Stanislaw Special Vintage jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky ... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 700,00 Kč
1 404,96 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:327240
Kompletní specifikace

Doutníky Stanislaw Special Vintage Robusto Blue.

Doutníky Stanislaw Special Vintage jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky kubánského typu. Od ostatních doutníků Stanislaw se tato edice liší výraznou chutí a celkově silnějším charakterem.

Doutníky jsou skvělou kombinací výběrových tabáků z Brazílie, Dominikánské republiky a Nikaragui. Brazilský krycí list prošel při výrobě trojnásobnou fermentací, což má skvělý vliv na samotnou chuť tabáku. Tím, že tabák prošel trojnásobnou fermentací, neštípe na jazyku a má výraznou sametovou chuť. Vázací list je vyroben z vynikajícího tabáku De Olor z Dominikánské republiky. Náplň je tvořena harmonickou kombinací výběrových dominikánských tabáků Piloto Cubano a Corojo od Esteli, které jsou doplněny plnými tabáky z Nikaragui. Výsledkem jsou vynikající doutníky kubánského typu, výrazné plné chuti s oříškovým podtónem po celou dobu. Doutníky Stanislaw Vintage ocení pravý aficionado.

Délka: 126 mm
Tloušťka: 20 mm
Balení: 10 kusů v cedrové krabičce

Krycí list: Brazílie
Vázací list: Dominikánská republika - De Olor
Náplň: Dominikánská republika - Piloto Cubano, Corojo a Nikaragua